NEWSY:

Narzędzia dla webmastera

Content Locker umożliwia zablokowanie treści na stronie internetowej. Z jego pomocą możesz zarobiać na stronie internetowej czy blogu.

Content Locker

Stosując funkcjonalność bramki płatności, jaką jest content locker (inaczej zwany również Geteway), możesz z łatwością zablokować dostęp do treści na wybranej stronie internetowej. Z jego pomocą można zwiększyć zarobek na stronie internetowej, w bardzo prosty sposób. Content locker, blokuje dostęp do treści którą wybierzesz. Zastosowanie narzędzia jakim jest content locker, umożliwia wygenerowanie dodatkowego dochodu z naszej strony internetowej, blogu lub landing page. Możliwości wykorzystania tej wtyczki na naszej stronie są praktycznie nieograniczone. Content locker umożliwia zastosowanie płatności SMS polskich i zagranicznych.

Video Locker

Z pomocą tego narzędzia można zarabiać na wyświetleniach filmów. Chcesz zarabiać na płatnej treści? Może tworzysz własne tutoriale, które chciałbyś udostępnić za opłatą? Stworzony video locker możesz umieścić na swojej stronie internetowej aby zarabiać na filmach regularnie i efektywnie.

Zarabiaj na filmach i video na swojej stronie internetowej. Z pomocą video lockera, możesz zarabiać na wyświetlaniu video.
Centrum aplikacji, umożliwia zarabianie na aplikacjach publish_actions.

Centrum aplikacji Publish Actions

Centrum Aplikacji Publish Actions, jest to rozbudowane centrum aplikacji Facebookowej, która umożliwia postowanie na tablicy w imieniu użytkowników, likowanie postów lub dodawanie komentarzy. Można w ten sposób bardzo szybko zwiększyć swoje zarobki. W centrum aplikacji istnieje możliwość podpięcia dowolnego programu partnerskiego, a następnie z pomocą zebranych tokenów masowe rozpowszechnianie swojego linku. MyLead jest jedyną siecią afiliacyjną w Polsce, która daje dostęp do takich funkcji zupełnie za darmo! Jedynym warunkiem aby uzyskać dostęp do centrum aplikacji, jest założenie darmowego konta w programie partnerskim MyLead.

Kreator stron internetowych Landing Page

Chcesz zarabiać przez internet, ale nie posiadasz własnej strony internetowej? Nic prostszego! Stwórz swoją własną i spersonalizowaną stronę internetową. Jeśli zawsze chciałeś mieć swoją własną stronę internetową, lecz nie jesteś grafikiem lub programistą w sieci afiliacyjnej MyLead możesz ją stworzyć w kilkanaście minut! Nasz kreator stron internetowych posiada ponad 300 elementów. Każdy z nich można dowolnie edytować, zmieniając jego treść, ikony, zdjęcia czy tło. Z pomocą sieci afiliacyjnej MyLead i kreatora landing page, zarabianie na programach partnerskich nigdy nie było tak łatwe!

Z pomocą kreatora stron landing page możesz stworzyć dowolny program partnerski, dostosowany do Twoich potrzeb. Bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych czy graficznych.
Stwórz swoją własną spersonalizowaną reklamę. Wybierz produkty które chcesz promować na swojej stronie internetowej i zacznij zarabiać przez internet.

Kreator banerów reklamowych

Jeśli zarabiasz przez Internet wg rozliczeń CPS, w MyLead możesz stworzyć swój własny, spersonalizowany baner reklamowy. Z pomocą Kreatora kreacji reklamowych, tworzenie gotowych banerów reklamowych jest łatwe i szybkie. Wystarczy wcześniej dołączyć do wybranego programu partnerskiego, który rozlicza się według prowizji od sprzedaży, oraz udostępnia gotowe produkty z których można stworzyć własne banery reklamowe. Następnie partner sam może wybrać interesujące go produkty i stworzyć z nich własną reklamę. Przykładowo, jak Twoja strona jest związana z grami, sprzętem komputerowym lub ogólnie z informatyką, możesz przystąpić do programu partnerskiego sieci Komputronik i umieścić na swojej stronie baner z wybranymi produktami danego sklepu.

Rotator banerów reklamowych

W sieci afiliacyjnej MyLead znajdziesz sporo programów partnerskich dla których wygenerowane zostały gotowe banery reklamowe. Możesz z nich stworzyć rotator banerów. Umożliwia to umieszczenie nawet kilku programów partnerskich na jednym banerze. Pozwoli to zaoszczędzić powierzchnie na Twojej stronie internetowej. Dostępnych jest 6 rozmiarów banerów reklamowych.

Stwórz własny rotator bannerów z własnoręcznie wybranych programów partnerskich. Wybierz na jakich programach chcesz zarabiać i załącz na swojej stronie internetowej banner dostosowany do Twoich potrzeb.

Wszystkie niezbędne narzędzia oferujemy za darmo, wystarczy założyć konto w MyLead!

Pobierz już teraz naszą aplikację na urządzenia mobilne!
Bezproblemowy dostęp do panelu MyLead w każdy miejscu i czasie.
Pobierz naszą aplikację mobilną na IOS  z App Store.
Pobierz naszą aplikacje mobilną na androida z Google Play.
Kontakt

Polub nas na Facebook’u:

Kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.