NEWSY:

4 Proste kroki do pracy w domu przez internet. Zobacz jak zostać wydawcą w MyLead

Aby zostać naszym partnerem i pracować przez internet


Wykonaj 4 proste kroki

Program partnerski MyLead oferuje swoją sieć afiliacyjną już od dwóch lat. Od początku działalności serwisu, staramy się na bieżąco wprowadzić nowe udogodnienia oraz regularnie dodawać nowe programy. W swojej ofercie MyLead posiada prawie 400 programów partnerskich od przeróżnych reklamodawców. Dodatkowo sieć udostępnia ponad 50 własnych autorskich programów partnerskich umożliwiających zarabianie na SMS premium oraz subskrypcjach SMS. W naszej ofercie znajdują się programy globalne, oraz skierowane na konkretne kraje. MyLead jako jedna z niewielu sieci oferuje możliwość zarabiania na usługach IVR oraz SMS Chat. Oferta sieci jest skierowana zarówno dla osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym jak również dla osób które dopiero planują zarobić swoje pierwsze pieniądze. Niezależnie od tego czy szukasz pracy dodatkowej, czy chcesz pracować przez internet poświęcając na to więcej czasu. Zapoznaj się z 4 krokami, dzięki którym możesz pracować w domu i zarabiać już teraz.

Zarejestruj się w sieci afiliacyjnej MyLead i zacznij zarabiać przez internet.
KROK 1

Zarejestruj się

Zarejestruj się na stronie aby zacząć zarabiać. W celu przystąpienia do programu partnerskiego MyLead należy założyć bezpłatne konto. Aby to zrobić wystarczy przejść (TUTAJ) i następnie potwierdzić swój adres E-Mail. Podczas pierwszego logowania, uruchomi się samouczek z którego pomocą uzupełnisz wszelkie niezbędne dane aby zacząć zarabiać. Po rejestracji użytkownik otrzymasz informacje o wszystkich programach partnerskich znajdujących się w serwisie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do wszystkich narzędzi webmastera , które pomogą Ci w Twojej pracy przez internet, abyś osiągał większe zarobki na afiliacji.

Wybierz programy partnerskie dostosowane do Twoich potrzeb.
KROK 2

Wybierz programy partnerskie dostosowane do Twoich potrzeb

W Mylead masz dostęp do ponad 400 programów partnerskich podzielonych na kilkanaście kategorii, a także ponad 50 programów SMS, programy afiliacyjne od polskich i zagranicznych reklamodawców. Każdy użytkownik znajdzie odpowiedni program który idealnie dopasuje się do dowolnej powierzchni reklamowej lub metod promocji. Dobór prawidłowych programów znacznie ułatwia Twoją pracę przez internet. Gdybyś miał wątpliwości, który program wybrać zawsze możesz się z nami skontaktować. Nasz zespół pomaga wszystkim użytkownikom zarówno tym zaawansowanym jak również tym którzy dopiero zaczynają zarabiać w ten sposób. Wszystko po to aby praca w domu była jak najefektywniejsza.

Umieść wcześniej stworzone kreacje z wybranych programów partnerskich, na swojej stronie internetowej lub blogu.
KROK 3

Umieść kreacje reklamowe na swojej stronie i zacznij zarabiać

Po dołączeniu do wybranego programu partnerskiego, możesz rozpocząć promocję. Sieć afiliacyjna MyLead udostępnia szereg narzędzi oraz funkcjonalności które pomogą Ci maksymalnie podnieść efekty Twojej pracy w domu. Co w konsekwencji przyniesie Ci większe zarobki.

Śledź swoje zarobki i zarabiaj na stronie internetowej jeszcze więcej.
KROK 4

Śledź postępy swojej pracy i zwiększaj swoje zarobki

W panelu Mylead masz dostęp do pełnych statystyk, oraz wszelkich niezbędnych wskaźników aby nadzorować swoją pracę. Analizuj konkretne programy partnerskie, testuj nowe i decyduj które najlepiej sprawdzają się u Ciebie aby zarabiać przez Internet jeszcze więcej. Po zalogowaniu otrzymasz także dostęp do forum, na którym możesz porównać efekty swojej pracy w domu z innymi partnerami. Dodatkowo serwis oferuje funkcjonalność testów A B, dzięki której możesz z jednego linku partnerskiego, kierować ruch na różne konfiguracje lub programy partnerskie, weryfikując który z nich będzie miał lepszą konwersję i w konsekwencji dzieki któremu zarobisz więcej.

Pobierz już teraz naszą aplikację na urządzenia mobilne!
Bezproblemowy dostęp do panelu MyLead w każdy miejscu i czasie.
Pobierz naszą aplikację mobilną na IOS  z App Store.
Pobierz naszą aplikacje mobilną na androida z Google Play.
Kontakt

Polub nas na Facebook’u:

Kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.