NEWSY:

Oferta IVR

Zarabianie na IVR jest jedną z ofert na naszej platformie,

dzięki której nasi klienci mają możliwość zarabiania przy wykorzystaniu połączeń głosowych posiadających podwyższoną opłatę.

IVR
co to jest?

Otóż, funkcjonalny program IVR pozwala interaktywnie i sprawnie obsługiwać osoby dzwoniące na zasadzie tak zwanego automatycznego Call Center. Co więcej - serwis IVR pozwala dokonywać płatności przy pomocy połączeń telefonicznych.

Premium IVR (z angielskiego skrótu Interactive Voice Response) to połączenie o podwyższonej opłacie. Nasza firma umożliwia osobom współpracującym z platformą korzystania z dwóch stawek PPM (Pay Per Minute). Jest to system interaktywnej obsługi głosowej. Najprościej mówiąc - osoba, która dzwoni pod podany przez naszego wydawcę numer IVR rozmawia z odpowiednimi osobami na różnorodne tematy. Każda rozpoczęta minuta jest opiewana na odpowiednie sumy pieniężne, dlatego im dłuższa rozmowa, tym większa prowizja dla wydawców naszego programu partnerskiego.

Dlaczego właśnie program premium ivr?

Obecnie jest on coraz częściej wybierany jako forma zarabiania za pomocą Internetu oraz w formie zdalnej w Polsce. W szczególności uwielbiają ją osoby młode, uczące się. 

Oferta ivr jak to działa?

Każdy nowy wydawca otrzymuje własny, wewnętrzny numer, który należy w późniejszym czasie zapamiętać, a także za każdym razem podawać, bowiem jest on unikatowym identyfikatorem każdego użytkownika. Nasi wydawcy otrzymują prowizję za każdą rozpoczętą minutę rozmowy z dzwoniącym użytkownikiem. Co więcej - istnieje możliwość wyboru dwóch kanałów rozmów -Ezoterycznego i drugiego, o nazwie "Towarzyszki 18". Panie, które pracują przy naszym call center są bardzo wszechstronne oraz posiadają doświadczenie w swojej pracy. Mogą one również rozmawiać z dzwoniącymi na różnorodne tematy, sprawnie przedłużając rozmowę na dłuższy czas..  

Jakie jest więc zadanie naszych użytkowników?

Wystarczy jedynie promować usługi, a także własny numer IVR. Należy tym samym pamiętać, iż nasza platforma udostępnia nawet kilkanaście numerów jednemu użytkownikowi. Dostępne są dwie stawki za rozmowę, które uzależnione są od długości rozmowy.

PPMkoszt 7,69

Za minutę połączenia z prowizją 3 zł
za każdą rozpoczętą minutę połączenia dla wydawcy:

PPMkoszt 4,92

Za minutę połączenia z prowizją 2 zł
za każdą rozpoczętą minutę połączenia dla wydawcy:

Warto jednocześnie nadmienić, iż nasza platforma posiada najwyższe stawki na rynku, a co więcej - udostępniamy gotowe landing page do promocji usługi dla nowych użytkowników, najlepiej wdrożyć wydawców w ich pracę.

Jeśli więc jesteś zainteresowany naszym najnowszym programem partnerskim, nie wahaj się i już od dziś zarabiaj na IVR! To bardzo proste, a dodatkowo niezwykle łatwe.

Pobierz już teraz naszą aplikację na urządzenia mobilne!
Bezproblemowy dostęp do panelu MyLead w każdy miejscu i czasie.
Pobierz naszą aplikację mobilną na IOS  z App Store.
Pobierz naszą aplikacje mobilną na androida z Google Play.
Kontakt

Polub nas na Facebook’u:

Kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.