Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem. Ok. Rozumiem.

Blog - Kompendium wiedzy

Istnieje kilka modeli płatności, dzięki którymi zdobędziesz pieniądze wraz z MyLead.

Podsumowanie miesiąca: Marzec w MyLead

Nowości

Podsumowanie miesiąca: Marzec w MyLead

bodorek

2018-04-04

0

To był czas pełen zmian i nowości. Działo się tak dużo, że postanowiliśmy przygotować dla Ciebie pełne podsumowanie, dzięki któremu nic nie umknie Twojej uwadze. Czego więc dokonaliśmy podczas 31 dni marca?


Nowe szaty króla

Zacznijmy od rzeczy najważniejszej. Całkowicie odświeżyliśmy wygląd naszego serwisu. Nowa strona główna, zaktualizowane podstrony, uproszczony proces zakładania konta. Zadbaliśmy o jeszcze większość przejrzystość, jednocześnie zapewniając wyjątkowo przyjemny dla oka szablon w stylu flat design.


Więcej o nowym wyglądzie strony przeczytasz w TYM artykule.


Raport Interaktywnie

Wzięliśmy udział w tworzeniu branżowego raportu o marketingu, social media i afiliacji, przygotowanego przez redakcję Interaktywnie.com. Stworzyliśmy artykuł poruszający problem braku chęci szkolenia polskich wydawców ze strony sieci afiliacyjnych, a nasi eksperci wypowiedzieli się na najważniejsze tematy. Warto pobrać cały raport, by być na bieżąco z branżą zarabiania w Internecie. Całość dostępna jest za darmo.Nowy system tworzenia linków i materiałów

Jeśli korzystać będziesz z programów zewnętrznych reklamodawców, na przykład, takich w oparciu o model CPS, czyli usług wszelakich sklepów internetowych, to do Twojej dyspozycji oddaliśmy zupełnie nowy system generowania linków. Dzięki temu, w jednym miejscu, możesz:

  • stworzyć swoje unikalne hiperłącze, dzięki któremu całość prowizji za sprzedaż trafi na Twoje konto,

  • wygenerować graficzną kreację reklamową, czyli po prostu banner, który estetycznie zaprezentuje promowaną przez Ciebie ofertę,

  • stworzyć deeplink-a, czyli przekierować klienta bezpośrednio na podstronę konkretnego produktu, z całkowitym pominięciem strony głównej - dzięki temu może on znacznie prościej zapłacić za towar.


Mamy nadzieję, że zebranie wszystkich narzędzi w jednej lokalizacji pozwoli Ci znacznie usprawnić swoją pracę.


Wszystko o deeplink-u przeczytasz w TYM artykule.


ShowMax bez limitów

Zdjęliśmy limity na popularnym programie - ShowMax. Jest to znana wypożyczalnia VOD, która cieszy się wśród naszych wydawców bardzo dużym zainteresowaniem, głównie z powodu świetnej konwersji i wysokich zysków. Od marca możesz promować go bez żadnych ograniczeń, tym samym Twój zarobek na ShowMax jest nieograniczony.


Nowe wpisy na blogu

Wciąż dzielimy się z Tobą nowymi pokładami wiedzy. W marcu przedstawiliśmy Ci możliwości wykorzystania konkretnych okresów czasu - Dnia Kobiet i wiosny oraz pokazaliśmy, dlaczego zawsze warto patrzeć na kalendarz.


Jak wykorzystać Dzień Kobiet do wygenerowania zysku? Sprawdź TUTAJ.


Dlaczego wiosna to idealny czas na zmianę promowanych produktów? Przeczytasz TUTAJ.


Nowe programy partnerskie

Wciąż dodajemy do naszej oferty kolejne programy partnerskie, dzięki którym możesz generować zysk. Wszystko po to, by dać Ci jak największą szansę na znalezienie idealnego produktu, który doskonale dopasuje się do tematyki Twojego zaplecza reklamowego, tym samym zapewniając Ci gigantyczną skuteczność. W chwili obecnej w swoim panelu wydawcy znajdziesz 400 programów partnerskich, lecz dla nas to nadal zbyt mało. Mamy zamiar stale powiększać naszą bazę promocyjną.


Kody promocyjne

W marcu udostępniliśmy aż 3 różne kody promocyjne, które pozwoliły Ci powiększyć swój zysk. Mamy nadzieję, że nie przegapiłeś żadnego z nich, a jeśli jakiś umknął Twojej uwadze, to pamiętaj, by na bieżąco obserwować naszego bloga. Na bieżąco publikujemy tutaj, oprócz poradników i artykułów o zarabianiu w sieci, wszelkie konkursy i kody zwiększające stawkę.


Większy nacisk na social media

Staliśmy się jeszcze bardziej aktywni na portalach społecznościowych. Codziennie publikujemy nowy post, by pobudzić w Tobie jak najwięcej kreatywności. Co więcej, każdy profil prowadzony jest inaczej, stąd samemu możesz zdecydować, jaki MyLead Ci się podoba. Masz do wyboru:

  • Facebook - łatwo dostępne źródło informacji, prosto z poziomu Twojego konta, najświeższe wiadomości ze świata afiliacji i zbiór nowości na MyLead.pl, o których powinno się wiedzieć,

  • Instagram - znacznie bardziej luźny, duża ilość treści niezwiązanych bezpośrednio z afiliacją, a bardziej z motywacją i inspiracją, spora ilość materiałów unikalnych,

  • Twitter - szybkie, krótkie i konkretne informacje o nowościach w serwisie,

  • LinkedIn - profesjonalne informacje z branży marketingu, social media, afiliacji i zarabiania przez Internet; materiały dla profesjonalistów.Komentarze

Musisz być zalogowany aby komentować.

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy