Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem. Ok. Rozumiem.

Blog - Kompendium wiedzy

Istnieje kilka modeli płatności, dzięki którymi zdobędziesz pieniądze wraz z MyLead.

Jak zarobić wiosną? Pierwszy dzień wiosny z MyLead!

Poradniki

Jak zarobić wiosną? Pierwszy dzień wiosny z MyLead!

bodorek

2018-03-20

0

Wiosna. Czas, podczas którego natura budzi się do życia. Jednak nie tylko ona. Wiele firm przeżywa wtedy prawdziwe oblężenie ze strony klientów. Zainteresowanie to można wykorzystać dla własnych korzyści. Co promować podczas wiosennego okresu i dlaczego jest to opłacalne?


CZEKAJ NA KOLEJNE KODY PROMOCYJNE!


Dostosuj promowane produkty

Nim zaczniemy, pamiętaj, że wszystkie omawiane programy, dostępne są na platformie MyLead. Wystarczy darmowe konto, aby móc rozpocząć zarabianie.Dlaczego warto dostosować promowane przez siebie produkty? Ponieważ często się to opłaca. Faktem jest, że w trakcie trwania wiosny, część branż przeżywa prawdziwy rozkwit zainteresowania i obsługuje znacznie większą ilości klientów. Można promować produkty ze sklepów internetowych, nastawionych typowo pod cieplejszą porę roku i wykorzystać to, by móc na tym zyskać. Odpowiednie targetowanie reklamowanych towarów sprawia, że Twoja skuteczność będzie znacznie wyższa. Na czym więc się skupić?


Sport i kosmetyki

Oczywisty wybór. Jeśli jest cieplej, to automatycznie musimy odkryć więcej swojego ciała. W trakcie trwania wiosny, wiele osób decyduje się na powrót do treningów, by przed latem wyglądać jak najlepiej. Dodatkowo sporo sportowców, korzystając z ładnej pogody, ćwiczy na zewnątrz. Potencjalne grono zainteresowanych jest więc całkiem pokaźne. Jednocześnie kobiety, podczas cieplejszego okresu czasu, generalnie używają więcej kosmetyków.


Jak reklamować? “Przyszła wiosna. Zadbaj o siebie!”, “Do lata zostało mniej niż 100 dni! Zacznij ćwiczyć już teraz” oraz “Wyglądaj dobrze w stroju kąpielowym” to hasła, którymi możesz się posługiwać. Podczas swojej kampanii reklamowej kieruj się zdrowiem i zadbaniem o siebie. Możesz targetować zarówno kobiety (już wkrótce będą zakładały bikini), jak i mężczyzn (chodzenie bez koszulki, mięśnie zwracają uwagę kobiet). Co do kosmetyków, wszystkie reklamy kieruj rzecz jasna wyłącznie do przedstawicielek płci żeńskiej.


Programy, z których możesz skorzystać:

E-zebra.pl [kosmetyki] [6,40%] [SKORZYSTAJ]

ABCFITNESS.PL [siłownia i fitness] [4,80%] [SKORZYSTAJ]

Marionex         [sklep sportowy] [4,00%] [SKORZYSTAJ]


Wiosna - czas nowości

Dla wielu korporacji wiosna to czas porządkowania swojego biznesu. Zweryfikowanie działań reklamowych, uporządkowanie wizytownika, odezwanie się do starych klientów, ale nie tylko. To również okres czasu, w którym można planować swoje przyszłe posunięcia. Możesz więc zaproponować takim osobom produkty firmowe, do których należą:


  • Konta bankowe, posiadające znacznie atrakcyjniejsze warunki, niż te dotychczasowe,

  • Hosting i nową stronę internetową, która lepiej stworzy wizerunek marki,

  • Usługi transportowe i kurierskie, dzięki którym klient otrzyma swoją paczkę tak szybko, jak to możliwe.


Jak reklamować? Możesz kusić wiosennymi zniżkami. Stwórz pragnienie wyższego zysku, zdobycia nowych klientów, wiosennego odświeżenia firmy i marki. “Odśwież swoją firmą na wiosnę”, “Przyszła wiosna. Czas odmrozić Twoją firmę” to teksty, które wydają się idealne.


Programy, z których możesz korzystać:

Nest Bank Biznes Konto [konto bankowe] [96,00 złotych] [SKORZYSTAJ]

Domeny dla firm az.pl [domeny]      [nawet 40,00 złotych] [SKORZYSTAJ]

DPD PickUp         [transport] [4,00 złotych] [SKORZYSTAJ]Pamiątki na komunię

Wiosna to również czas jednych z ważniejszych sakramentów w kościele katolickim - pierwsza komunia święta. Mimo istotnego wydarzenia w życiu młodego człowieka, który wierzy w istnienie Boga, to ma to również swoją część komercyjną. Głównie mowa tutaj o drogich prezentach, które są kupowane przez gości.


Jak reklamować? Skup się na stworzeniu w odbiorcy poczucia, że dzięki zakupionemu, za Twoim poleceniem, prezentowi, obdarowana osoba nigdy nie zapomni o tym ważnym dniu i zawsze będzie miała go w pamięci. W tym przypadku bardzo mądrym posunięciem będzie wykorzystanie deeplink-a, o czym napiszemy za chwilę. Dzięki temu możesz zainspirować klienta pokazując mu konkretne towary, a następnie przekierować go bezpośrednio do podstrony tego produktu.


Programy, z których możesz korzystać:

Neonet.pl         [sprzęt, RTV, AGD] [1,44%] [SKORZYSTAJ]

Gearbest.com [sklep internetowy] [2,40%] [SKORZYSTAJ]

W.KRUK         [biżuteria]         [4,80%] [SKORZYSTAJ]


Grille, akcesoria ogrodowe

Wiele osób wykorzystuje ten cieplejszy czas, by spędzić czas poza domem, na przykład organizując grilla. Ponieważ nie ma już śniegu, można też w pełni zająć się swoim ogrodem.


Jak reklamować? Zwracaj uwagę na możliwość skorzystania z wysokich temperatur. Z możliwości odprężenia się w ogrodzie lub lesie. Na okazję do oderwania się od problemów i codziennego otoczenia, a jednocześnie zjedzenia pysznego posiłku. Wiosna to czas zmian, możesz więc zachęcić do odświeżenia wyglądu mieszkania lub pokoju. Nowe meble będą w tym celu wręcz idealne.


Programy, z których możesz korzystać:

4Home [sklep internetowy] [4,80%] [SKORZYSTAJ]

Black Red White [sklep internetowy] [4,80%] [SKORZYSTAJ]


MyLead też się zmienia!

My również się rozwijamy. Wprowadziliśmy zupełnie nowy system generowania linków i materiałów do promowania. Przygotowaliśmy specjalny artykuł, który dokładnie przedstawi Ci mechanizmy, które zostały oddane do Twojej dyspozycji.

Deeplink Twoim przyjacielem

Czym jest deeplink, o którym wspomnieliśmy wcześniej? To rozwiązanie, dzięki któremu przekierujesz klienta bezpośrednio na podstronę konkretnego produktu z promowanego sklepu internetowego. Dzięki temu omija on stronę główną i nie musi samemu wyszukiwać towaru. Jednocześnie może łatwo dokonać płatności za usługę - zwykle wystarczy kliknięcie przycisku zakupu i wypełnienie swoich danych. Znacznie ułatwia to więc cały proces i pozwala uzyskać wyższa skuteczność.


Jeśli chcesz wiedzieć jak dokładnie działa deeplink i jak wykorzystywać go na platformie MyLead.pl, to jakiś czas temu przygotowaliśmy specjalny artykuł, który wszystko Ci przedstawi.


Jak skonfigurować?

Chcesz wiedzieć więcej o naszych nowych systemach?


CZYTAJ WIĘCEJ >> (wkrótce)

Zarób więcej!

Aby dać Ci jeszcze większą szansę na wygenerowanie zysku, postanowiliśmy udostępnić Ci kod promocyjny, który znajduje się na górze tego artykułu. Po wklejeniu go w panel kodów, otrzymasz bonus aż 5% do wszystkich zdobytych lead-ów, więc całego swojego zarobku. Kod działa przez 24 godziny. Powodzenia!Komentarze

Musisz być zalogowany aby komentować.

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy