Jak zostać wydawcą?

Aby zostać naszym partnerem

Wykonaj 4 proste kroki

Program partnerski MyLead oferuje swoją sieć afiliacyjną już od dwóch lat. Od początku działalności serwisu, staramy się na bieżąco wprowadzić nowe udogodnienia oraz regularnie dodawać nowe programy. W swojej ofercie MyLead posiada prawie 400 programów partnerskich od przeróżnych reklamodawców. Dodatkowo sieć udostępnia ponad 50 własnych programów partnerskich umożliwiających zarabianie na SMS premium oraz subskrypcjach SMS. Zapoznaj się z 4 krokami, które umożliwią Ci zarabianie już teraz.

Zarejestruj się w sieci afiliacyjnej MyLead i zacznij zarabiać przez internet.
KROK 1

Zarejestruj się

Zarejestruj się na stronie, aby dołączyć do programu partnerskiego MyLead należy założyć bezpłatne konto. Aby to zrobić wystarczy przejść (TUTAJ) i następnie potwierdzić swój adres E-Mail. Podczas pierwszego logowania, uruchomi się samouczek z którego pomocą uzupełnisz wszelkie niezbędne  dane aby zacząć zarabiać. Po rejestracji użytkownik otrzymasz informacje o wszystkich programach partnerskich znajdujących się w serwisie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do wszystkich narzędzi webmastera, które pomogą Ci zintensyfikować zarobki na afiliacji.

Wybierz programy partnerskie dostosowane do Twoich potrzeb.
KROK 2

Wybierz programy partnerskie dostosowane do Twoich potrzeb

W Mylead masz dostęp do ponad 400 programów partnerskich podzielonych na kilkanaście kategorii, a także ponad 50 programów SMS. Każdy użytkownik znajdzie odpowiedni program który idealnie dopasuje się do dowolnej powierzchni reklamowej.

Umieść wcześniej stworzone kreacje z wybranych programów partnerskich, na swojej stronie internetowej lub blogu.
KROK 3

Umieść kreacje reklamowe na swojej stronie i zacznij zarabiać

Po dołączeniu do wybranego programu partnerskiego, możesz rozpocząć promocje. Sieć afiliacyjna MyLead udostępnia szereg narzędzi które pomogą Ci maksymalnie zmonetyzować swoje zarobki.

Śledź swoje zarobki i zarabiaj na stronie internetowej jeszcze więcej.
KROK 4

Śledź swoje postępy i intensyfikuj swoje zarobki

W panelu Mylead masz dostęp do pełnych statystyk, oraz wszelkich niezbędnych wskaźników aby nadzorować swoją pracę. Analizuj konkretne programy partnerskie, testuj nowe i decyduj które najlepiej sprawdzają się u Ciebie aby zarabiać w Internecie jeszcze więcej.

Pobierz już teraz naszą aplikację na urządzenia mobilne!
Bezproblemowy dostęp do panelu MyLead w każdy miejscu i czasie.
Pobierz naszą aplikację mobilną na IOS  z App Store.
Pobierz naszą aplikacje mobilną na androida z Google Play
Kontakt
Wyślij wiadomość

Polub nas na Facebook’u:

Kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.